Jsou pro Vás tyto stránky užitečné? Podpořte jejich vývoj a provoz vložením jakékoliv částky na PayPal účet. DĚKUJEME!

Nic se nehraje
Gól z půlky korunoval porážku Slavie, Jičín přerušil série Tisk Email
Krajský přebor | 10.Říjen 2015 | Redakce |

fotbalfoto.cz

Duel mužstev, které v posledních zápasech naplno bodovala, zahájil víkendové kolo krajského přeboru. Oba soupeři  hradecká Slavie i nováček z Kostelce naposledy ztratili body v 7. kole a šlo o přímý souboji o třetí místo průběžné tabulky. Lépe ho zvládli hosté, když svou výhru korunoval Řehák kuriozním gólem v 77. minutě.

Bohužel nastřelený míč z přímého kopu z půlky hřiště překvapil nejen domácího gólmana Moníka, ale i klubového kameramana, takže pokud nikdo další tento souboj nezvěčňoval, kuriozitu neodvysílá ani TV Nova ve svém Borci na konec.

Po bezbrankovém a poněkud nervozním prvním poločase šli hosté po hodině hry do vedení z povedené akce zakončené Švandrlíkem. Domácí na dobrou hru Kostelce nedokázali za celý zápas najít recept.

Podrobnosti zápasu + zápis ZDE.

Odpolední zápasy začal duel v Jičíně, kam přijel Chlumec. Domácí přerušili sérii svých neúspěchů i vítěznou šňůru hostů a zvítězili 2:1. Jičín šel do vedení už po 9. minutách. Po obrátce sice vyrovnal Novák a pak hosté vstřelili i druhý gól, žel byl do vlastní sítě a znamenal jejich porážklu. Utkání jsme sledovali v online přenosu  (dole).

Podrobnosti ze zápasu ZDE.

V Dobrušce se nehrálo, protože domácí skolila marodka. Novobydžovští tak mají pro domácí zápas s Viktorkou Žižkov možnost nasadit kompletní odpočinutý kádr.

V posledním sobotním utkání mělo možnost vyrovnat vzájemnou bilanci s Vysokou Nové Město (doposud 2 -1 - 3, při skóre 6:7). Pro domácí to ale dopadlo neslavně, hostům vystřelil nejtěsnější výhru v 72. minutě Haken.

Nedělní dva zápasy skončily penaltami a dva vyhráli shodně hosté.

Červený Kostelec prohrával o poločase se sršni z Kratonoh 0:2 a po přestávce začaly přibývat na jeho kontě žluté karty. Vše vypadalo jasně až do 71. minuty, kdy snížil Hundák. Favorit znervózněl, karty začaly padat na jejich straně a vše korunoval v poslední minutě vyrovnáním Lukáš Hlava. Druhý bod přece jen putoval na stranu lídra soutěže.

Podrobnosti ZDE.

Derby Provodova s Náchodem byl soubojem bývalých spoluhráčů, který měl vítěze ve zkušenějším týmu, ale pouze v dovednostní soutěži.

Podrobnosti zápasu ZDE.

Rychnovském derby o hodně důležité body nakonec bral v Týništi Rychnov. Domácím se povedlo pouze dvakrát snížit dvoubrankový náskok soupeře, ale to na body nestačilo.

Naprosto totožný souboj mužstev spodní části tabulky zvládl na hřišti v Broumově Trutnov a odpoutal se z poslední příčky. Broumovu se povážlivě spodek tabulky hodně přiblížil a pokračuje v trendu předchozích sezon. Po vynikajícím jaru přichází pravidelně špatný podzim.

Ve víkendovém kole střelcům trochu zvlhl střelecký prach a nebylo kanonýra, který by se trefil do sítě soupeře více jak jednou. Nicméně i tak padlo v 7 zápasech 22 gólů. Událostí kola je trefa Řeháka z půlky hřiště. Střelec inkasoval také žlutou kartu, kteá ho posunula do čela v tabulce počtu žlutých kartónků.

Textový online Jičín - Chlumec 2:1:

To je pro dnešek vše. Hezký zbytek víkendu.
90+2'Konec zápasu, domácí vítězí zaslouženě 2:1.
90+1' Míka Miler (Jičín)
90'Hosté zahráli přímý kop hodně špatně...už mají málo času na vyrovnání.
90'Kraus (Chlumec n.C.)
89'Po dalším rohu se opět vyznamenal Černohlávek. A je tu strkanice po nepříliš citlivém posouzení situace rozhodčím.
88'Krásná střela z dobrých 25 metrů. Černohlávek vyráží na roh.
87'Domácí s přehledem hlídají stav 2:1 a hosty k ničemu nepouštějí.
85'Vopátek (Chlumec n.C.). Vzájemná potyčka končí kartami na obou stranách.
85'Ulvr (Jičín)
84'Tentokrát roh domácích, po něm se to mlelo v pokutovém území a je z toho pohovor s rozhodčím Buchtou. Roh se bude opakovat.
84' Kraus Veselský (Chlumec n.C.)
82'Pilař (Chlumec n.C.), Karta za faul.
82'Po něm brejk, který končí nepřesností na domácí straně.
80'Chlumec se nevzdává, ale na jeho kontě přibývají pouze rohové kopy.
80' Materna Drusan (Jičín)
79'A máme tu první křeče, Černohlávek od nich pomáhá jednomu ze soupeřových útočníků.
77'..Puš vyboxoval ven z pokutového území.
77'Hosté byli trochu úspěšnější, vybojovali z ní roh.
76'Ta samá situace bude na druhé straně.
75'...centr odvrátila obrana hostů.
75'Přímý kop zprava pro domácí.
75'Hosté se hnali do útoku, centr však zadržel ve své náruči Puš.
71'Dlouhý aut domácích do pokutového území skončil na obráncích.
71' Haken T. Mikolášek (Jičín)
69'Černohlávek zasahuje po nemastné střele domácích, kteří nadále 2:1 vedou.
68'..a opět nic z toho.
67'Další se série rohů pro Chlumec.
66'Teď zmatky na straně Chlumce, obránci zahráli přímý kop tak nešťastně, že se dostal do brejku domácímu hráči, ten ale byl tak překvapen a o míč se sám připravil.
65'Domácí budou zahrávat blízko autové čáry přímý kop. Centr do pokutového zemí našel jen zadáky hostů.
63'Do třetice roh hostů, po odraženém míči střela opět mezi tyče Pušovy branky nešla...a vzápětí další vedle.
62'Oba se však vůbec nepovedly, do útoku spěchají domácí. Po vhazování na půlce ale o míč zase přišli. Hra je teď hodně neurovnaná.
61'Další střela Pilaře tečována, hosté se chystají zahrávat roh...a další.
60'Centr domácích končí mimo branku.
58'Pilař napodobil domácí střelce z 1. poločasu a vysoko přestřelil.
57'Hraje se od vápna k vápnu, Teď skvělá šance hostů cca z 18 metrů budou kopat přímý kop.
50'GÓL! Beneš (Chlumec n.C.), Hosté vstřelili druhý gól, ale tentokrát do vlastní sítě 2:1.
49'S domácími vyrovnávací gól hodně zacloumal. Chlumec je teď častěji u jejich branky.
47'GÓL! Novák (Chlumec n.C.), A je vyrovnáno 1:1. Hosté svůj útok zakončují, když Novák prostřelil zblízka Puše. Obrana domácích ještě asi byla v kabinách.
46'Začal 2. poločas
Vše je připraveno k výkopu do 2. poločasu.
Domácí měli o trochu více ze hry a zaslouženě vedou brankou Milera. Největší a asi zatím jediná šance hostů skončila na pravé tyči Puše. Přihlásíme se Vám až začne 2. poločas cca ve 14.30. JIČÍN - CHLUMEC 1:0 po 45 minutách.
45'Rozhodčí Buchta ukončil 1. poločas.
43'9 Vacek (Jičín), Máme tady první kartu - za stažení protihráče rukou uprostřed hřiště.
42'Po delší době Chlumec v útoku.
41'Nic z toho, ale domácí pokračovali v tlaku, jenže do míče se hlavou netrefil v dobré příležitosti jeden z útočníků.
39'Domácí se zatím těžko prosazují proti důrazné hře a napadání Chlumce, Teď to vyšlo, ale gólu zabránil reflexním zákrokem Černohlávek. Další akce končí rohem.
38'Teď hodně nepřesností na obou stranách. Vegův centr se nepovedl do brejku šli hosté, ale o míč záhy přišli.
36'Další vychýlená muška domácích. Střela ze slibné pozice skončila hodně mimo.
34'Brejk domácích končí faulem před pokutovým územím Chlumce.
34'A další zákrok Puše, Chlumec kope další roh.
33'Hraje se svižně od branky k brance, Puš stáhl centr chlumeckých do své náruče.
32'Signál na krátko ke gólu ani k šanci nevedl.
31'Teď zase domácí, vysoký balón srazil Černohlávek na roh.
31'Ten obrana zlikvidovala, další centr polapil Puš.
30'Další brejk Chlumce, který skončil na tyči Pušovi branky, kopat se bude roh.
29'A teď ukázal skvělý zákrok Černohlávek. Vyškrábl šikovnou střelu domácích z pod břevna.
28'Slibný brejk hostů ale útočníci zkazili.
28'Chyba hostujícího brankáře Černohlávka, kterému vyskočil míč do klubka hráčů, naštěstí pro hosty z toho nic nebylo.
27'Domácí se zlobí na rozhodčího Buchtu, který před vápnem nepotrestal faul.
25'U autové čáry došlo k faulu, centr do pokutového území chystá Chlumec...ale nic z toho. Obrana lehce odvrátila.
25'Výkop Puše našel domácí útočníky, ti ale uvízli v ofsajdové síti.
23'Střela Zezulky mířila hodně vysoko, kope se od branky hostů.
20'Trma vrma před chlumeckou brankou skončila odrazem od obránce v bezpečí a hraje se ve středu hřiště.
18'Ten byl zahrán ale prachbídně, domácí z něho měli náznak brejku, ale vše končí mimo tyče Černohlávka.
17'Hosté rozvážně zaútočili, bude z toho roh.
15'Hosté zahrávají přímý kop, centr do vápna však usměrnili mimo tyče brankáře Puše.
9'GÓL! Miler 1:0 (Jičín), A domácí jdou do vedení. Hezkou akci zakončil střelou z vápna domácí střelec.
7'Hlavička domácích do náruče brankáře Chlumce, vzruch byl ale zbytečný, protože domácí útočník stál v ofsajdu.
5'Více ze hry mají v úvodu zápasu domácí, kteří hrají ve svých tradičních modrobílých dresech, Chlumec oblékl červenou.
Domácí mají z posledních 3 zápasů pouhý bod, naopak hosté přijíždějí na jičínský pažit s dvěma výhrami v Týništi a s Broumovem v řadě. Přeruší domácí černou sérii nebo naopak chlumečtí přidají další kladný zářez na svou pažbu?
4'Probíhá 4. minuta utkání Jičín - Chlumec, který pro Vás budeme sledovat v textové reportáži.