Jsou pro Vás tyto stránky užitečné? Podpořte jejich vývoj a provoz vložením jakékoliv částky na PayPal účet. DĚKUJEME!

Oficiální zprávy KFS

Úřední deska
Poslední výsledky
Nic se nehraje
4 penalty proti domácím, hrající trenér v Broumově vyhrožoval rozhodčím Tisk Email
Krajský přebor | 22.Květen 2016 | Redakce |

Divoký zápas byl k vidění v Broumově. Domácí tam inkasovali 3 červené, jednu z nich i hrající trenér Kitler.

Ačkoliv do utkání Kitler nenastoupil, z lavičky si nejdřív od rozhodčího Klečky prohlédl ve 26. minutě žlutou a v 77. minutě i červenou kartu. Byla to v pořadí už třetí vyloučení pro Broumov.

Předchozí dvě však vyplývaly ze hry. Jak Rolník (8.), tak Michálek (48.) ji inkasovali za zmaření brankové příležitosti. To trenér Kitler dle zápisu za výrok:  "Běžte už do prdele vy zmrdii zasraní!" a po vyloučení si ještě ulevil: "Mám ti jí napálit hned nebo až později?".

Domácí v zápase prohráli 3:6 a navíc budou muset oželet v příštím kole několik hráčů i svého trenéra. V zápase se dle přítomných kopaly 4 penalty proti domácím, z nichž 2 byly proměněny a rozhodčí opustil areál až za asistence policie.

Protože Broumov nezabezpečil online vysílání zápasu, čerpáme pouze z dostupných zdrojů.

Server nase.broumovsko.cz napsal k utkání toto: Komediální zápas se hrál v neděli v Broumově. Hlavní roli v zápase 26. kola krajského přeboru mezi Slovanem Broumov A a FC Spartakem Rychnov nad Kněžnou měl hlavní rozhodčí Klečka. Ten proti domácímu týmu odpískal 4 (slovy: čtyři) pokutové kopy a vyloučil tři broumovské hráče. Po zápase ho za hranice města doprovodila policie.

"V kabině o poločase si říkáme: "Už pískl dvě penalty proti nám, to už žádnou nemůže písknout." A co se nestalo? On pískl další dvě, a aby se neřeklo, tak k tomu tři červený. Do čeho já to mého syna táhnu??! Zkorumpovaný fotbal, od soutěže až po ligu. Jen tak dál pánové...," to jsou slova jednoho z broumovských hráčů. "To tady ještě nebylo!", "Kolem fotbalu se motám celý život, ale tohle jsem ještě nikdy neviděl," to jsou slova broumovských fanoušků. Možná i rychnovským hráčům bylo trapně, a jestli ne, tak je to hodně smutné. www.nase.broumovsko.cz